שאלה שנשאלתי על קורס שיווק שותפים וקורס אמאזון

אורי שלום.
הסיבה שנשארתי כמעט את סוף הוובינר היא אתה, כי אי מחזיק ממך אדם אמין.
הם דיברו על מחזורים של מאות אלפי דולרים בחודש, אך שכחו לספר מה היתה ההשקעה? ושצריך להוריד עמלות, מס ועוד הרבה דברים בדרך, כך מה שנשאר בכיס הוא הרבה פחות מ 10,000$ כמו שהם מציגים, וזה לטעמי סוג של עבודה בעיניים על אנשים, שלא עושים את החשבון הזה ומתאכזבים אחר כך שהם מגלים את האמת.
אז כיון שכל המכתב הזה נכתב כי אני מאמין בך ולא בהם,
עד כמה אתה באמת חושב שכדאי להיכנס לתחום, מעבר לזה שאתה מקבל עמלה,
עד כמה באמת אתה חושב (ועל מה אתה מסתמך) שהם הכי טובים בשוק, ובאמת הם יכולים להביא אותי למצב של קווח נקי(!!!) של לפחות 10,000 בחודש?
ולמה הקורס הזה ולא של אדם טל למשל שגם עליו אתה ממליץ, שאני לא מבין בדיוק מהו, אבל ממה שאני מבין שם אתה עובד על אחוזים ולא על השקעה במוצרים, כך שהסיכון לא ממש גדול חוץ מהזמן שאני צריך להשקיע.
וחוצמזה, כיצד יעזור קורס קידום האתרים שלך לשכנע אמריקאי לקנות דוקא את המוצר שלי באמזון מתוך 300 או יותר דומים?
דעתך באמת חשובה לי, כי כרגע היא היחידה שתגרום לי להחליט אם להיכס להרפתקאה הזו או לא…
תודה.

 

מה שכתבתי לו –

שלום יוסי (שם בדוי),
אני לא ממש רוצה לקחת על הכתפיים שלי את הכניסה שלך לאחד מהקורסים, אבל אומר לך מה דעתי.
אתחיל מהסוף – אני ב"ה כבר הרבה שנים מתפרנס משיווק שותפים. אמנם זה לא בדיוק הדרך שאדם מלמד, אבל זה אותו כיוון. אני לא אומר שאי אפשר להצליח בזה בלי קורס, ואני גם לא ממש יודע את טיבו של הקורס של אדם. אני רק יודע שאדם עושה מזה כסף, ויש לו הרבה מאוד ידע, ובאופן אישי אני מאוד אוהב אותו (בלי קשר לתחום העסקי, ברמה האישית). זה אכן תחום עם פחות השקעה כספית, אבל יכול לקחת לא מעט זמן עד שמגיעים לרווחים. אני מניח שקורס מזרז עניינים, אבל לא יודע עד כמה.

לגבי אמאזון –
אני מכיר שני אנשים שנכנסו לזה. אחד חבר חבדני"ק שאמר לי שהיה בקורס הקודם, ניסה מוצר אחד, לא ממש הצליח לו (הפסיד 2000 ש"ח…) ומאז לא ניסה שוב. אם כי הוא כן אומר שהוא רוצה לנסות. אמר שהקורס טוב, ושהתמיכה לא הייתה משהו. אולי זה השתפר מאז (כך לפחות הם אומרים), אבל אני לא יודע מכלי ראשון.
השנייה זאת ליז קשקש. היא נכנסה לזה לא מזמן ואומרת שעושה מחזור יפה. אני לא יודע כמה מזה זה רווח, אבל גם אם רק 50%, זה עדיין יפה מאוד מאוד.

לגבי הרווחים – הם כן מציינים את זה בסרטון (שמעתי את זה מפיהם, נראה לי בוובינר) – יש את ההוצאה על המוצרים, מיסים, עמלות פיוניר, עמלות המרה לשקלים וכו'. אני גם חושב שלדבר רק על המחזור זו סוג של הטעייה, או לכל הפחות טריק שיווקי לא כל כך יפה. אבל אני  מניח שכל מי שבסופו של דב רנכנס לזה מבין את זה.

ברור לי שישנם אנשים שעושים מזה הרבה כסף, אולם ברור לי גם שמתוך 1000 האנשים שנכנסו לקורס, לא מדובר בהרבה. גם אם יביאו לך 50 סיפורי הצלחה מהשנה האחרונה, זה עדיין לא עובר את ה10%.
אבל זה לא אומר שהתחום לא טוב או שהקורס לא טוב. זה ככה בכל תחום – גם 10% מהמסעדות מצליחות ו10% מעו"ד מצליחים. יש לזה מליון סיבות, לא בהכרח כאלה שקשורות לקורס.

בקיצורף לא ממש עזרתי לך. רק אומר שזה תחום רווחי, אולי אפשר להצליח גם בלי הקורס, אני מניח שהקורס מזרז ומשפר יכולות באופן משמעותי, אבל וודאי שהוא לא מבטי חהצלחה. ההצלחה תלויה בסופו של דבר בך ובקב"ה. לא בהם ובקורס.

והנה כמה קישורים:

לקורס שיווק שותפים של אדם טל.

לקורס אמאזון.

לקורס שיווק השותפים של דניאל דודזון.

 

 

 

נשמח מאוד לתגובה שלך!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *